Shtepi plazhi ne Pogradec

30 LEK

Shitet nga: Shtepi plazhi 10 Korr 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Shtepi plazhi 60m ndodhet perballe komisariatit te Pogradecit vetem 30m larg liqenit dhe buze shetitores dhome +guzhine mund te flene me shum se 3persona,eshte me te gjitha kushtet te gjitha paisjet e reja,TV43 smart wifi etj. Tel 069511277 30 mij lek dita
Shtepi plazhi
0695112777
Leaflet
Në fillim