Dhoma plazhi ne Vlore

Jepet me qera nga: Dritro 06 Sht 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

3 000 LEK / ditë

Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar, Nxehtësi
Komuna: Vlorë
CEMIMI PER KETE PERJUDHE ESHTE 2 000 LEKE NATA. Jepen me qera dy dhoma plazhi 20 metra larg detit ne lungomare .Me te tera paisjet e nevojshme per pushim ,dhomat kan ambjente gatimi, kondicioner ,dush,tv, dollap ,me uje te rrjedhshem dhe te pijshem . Njera nga dhomat eshte e paisur me nje krevat dopio dhe nje krevat marianr mund te flen lirshem 4 persona. Dhoma tjeter ka krevat dopio dhe dy krevata tek dhe dy divan te cilet mund te behet krevat dopio ambjenti eshte i madh ku mund te rrin deri ne 5 persona lirshem .Dhomat jan te paisura dhe me ballkon ndodhen ne Uje te ftohet ne hyrje te rruges se 7 pallateve 20 metra larg detit ne pjesen me te frekuentuar te lungomares.Parkimi ne krahe te pallatit eshte pa leke ambjent i krjuar nga bashkia sic mund ta shihni ne foto .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim