Publikuar: Gush 02 2022 12:32

SHITEN/QERA POSTE PARKIMI TE BANKA CREDINS KOMBINAT 300E/m2

EUR

EUR
Publikuar: Gush 02 12:32
Shikime: 1944
Kati -1,-2
NE NDERTIM TE RI MODERN 2021 I SHITUR PLOTESISHT.
SHITEN POSTE PARKIMI
MUNDESI DHENIE ME QERA DHE PERDORIMI SI PARKIM,MAGAZINA OSE BIZNESE TE NDRYSHME FASON LAVAZH ETJ.
Në plan të parë të rrugës.
Punime të cilësisë së lartë të ndërtimit, bashkëkohor, hidroizolim, termoizolim fasade hapësira të gjelbërta në ambjentet e jashtme.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione