Zbritje €220 për Nisje më 18 Korrik, Ishte €619 -

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 10 Korr 19:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 5 910 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

399 EUR

Komuna: Tiranë
Zbritje €220 për Nisje më 18 Korrik, Ishte €619 - Bëhet €399.
Plazh në Rimini, 8 Ditë, duke filluar nga €399
- Fjetje 7 Netë në Hotel,
- Mëngjes, Drekë dhe Darkë në Hotel,
- Fluturimi Direkt Tiranë - Rimini - Tiranë,
- Transfertat vajtje Ardhje nga nga Aeroporti Riminit në Hotel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim