Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Turizëm dhe Evente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Turizëm dhe Evente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Turizëm dhe Evente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:47 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Bileta Shqiperi Çeki

150 EUR

Dje 20:45 Turizëm dhe Evente , Tiranë

4 Bileta Shqipri-Ceki

130 EUR Çmimi me zbritje

23 Sht 16:43 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Bilet

19 Sht 11:30 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Jet ski sea doo 1600 kubik

5 900 EUR

09 Sht 12:53 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Bilete Shqiperi-Poloni

9 000 LEK

07 Sht 20:46 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Pishine

170 EUR

14 Gush 13:56 Turizëm dhe Evente , Tiranë

WIBIT / Lojra Uji

15 000 EUR

30 Korr 21:06 Dyqani Turizëm dhe Evente , Tiranë

068 47 33 825

17 Korr 21:09 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Pjata Dekor Me Qera.Per Evente 0682010888

1 EUR

13 Korr 20:36 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Rent Car Papagallorent.com

1 001 EUR

30 Pri 11:47 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Aparat fotografik

500 EUR

14 Pri 01:35 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Ambient per lokal nate

350 000 EUR

07 Pri 13:03 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Shezllone

15 000 EUR

21 Mar 15:26 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Shezlone

2 800 LEK

15 Shk 10:27 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Viza Turistike per Angli

50 000 EUR

14 Shk 20:35 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Oferte pune ne itali

1 200 EUR

31 Dhj 01:14 Turizëm dhe Evente , Tiranë

VIZA PER ANGLI BRENDA NJE JAVE

29 Tet 17:31 Turizëm dhe Evente , Tiranë

Bilete per Rinas Rome

100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Turizëm dhe Evente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Turizëm dhe Evente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione