#Vjeshtë në #Barcelonë, 4 Ditë €399 24 Tetor

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SOLE TRAVEL 05 Tet 18:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

399 EUR

Komuna: Tiranë
, #Vjeshtë në #Barcelonë, 4 Ditë €399
4. SPANJE / BARCELONE


24 Tetor - Vizitohet: Barcelonë. Fjetje 3 Netë në Barcelonë. Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Podgoricës, Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Podgoricë - Barcelonë - Podgoricë, Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim