Viti i Ri në Paris, 5 Ditë €549, Nisja më 30 Dhjet

549 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 25 Dhj 15:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Viti i Ri në Paris, 5 Ditë €549, Nisja më 30 Dhjetor.
Vizitohen: Paris.
Fjetje 4 Netë në Paris.
Mëngjeset në Hotel.
Fluturimi Direkt me avion Tiranë - Paris - Tiranë.
Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
Kolashin & Hotel Hilton 5*, cdo te shtune & 14 Shk 59 EUR
Zbritje €40 për Nisje vetëm më 24 Korrik. 159 EUR
😍👉Super oferta drejt Hurghades! Rezervo deri ne 31 Mars! 499 EUR
Tokyo duke filluar nga 1050 euro/p 1 050 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione