Viti i Ri në Paris, 5 Ditë €549, Nisja më 30 Dhjet

549 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 25 Dhj 15:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Viti i Ri në Paris, 5 Ditë €549, Nisja më 30 Dhjetor.
Vizitohen: Paris.
Fjetje 4 Netë në Paris.
Mëngjeset në Hotel.
Fluturimi Direkt me avion Tiranë - Paris - Tiranë.
Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
Regjistrime per kurset IETLS 30 EUR
Pushime ALL INCLUSIVE në Antalja për 398 €/personi 398 EUR
😎Porto Carras Sithonia 559 euro/personi😎 559 EUR
VITI I RI NE ULQIN 149 149 EUR
Në fillim