#Dhoma #Ekskluzive 24 - 26 Dhjetor 🎄 189 eur pers

189 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: SOLE TRAVEL 22 Nën 15:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
#Dhoma #Ekskluzive 24 - 26 Dhjetor 🎄 189 eur personi

Përfshihen:
▪️Akomodimi 3 ditë në hotel
▪️Mëngjes dhe darkë për ditët e qëndrimit
▪️Darkë festive e Krishlindjes, muzikë Live më 24 dhe 25 Dhjetor
▪️Një shishe verë gjatë darkave
▪️Akses në pishinën e brëndshme, banjo Turke, sauna dhe fitness
▪️Wi-Fi pa pagesë
▪️Parking pa pagesë
SOLE TRAVEL
Oferta per bileta, hotele, paketa, makina me qera etj..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr Durresit pll 79 Tregoje në hartë
00355642230668
https://soletours.com
Leaflet
Budva - Kotorr - Ulqin 2 ditë 39€🌺 39 EUR
✍️✍️Ambasada #Amerikane ✍️✍️Ambasada #Kanadeze ✍️✍ 5 000 LEK
Tiranë 💕 Berlin €149  Tiranë 💕 Amsterdam €167 Ti 149 EUR
Pranvere ne Prage 4 – 9 Mars 225 Euro 225 EUR
Në fillim