shtang

220 EUR

Shitet nga: aldo 24 Mar 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 3 260 LEK / muaj

shitet shtanga me 4 lloj pozivione
1 : 30 grad 60 grad 90 grad dhe posht
2 :dhe nje set girash me pesha me pllaka mund ti nderrojm peshat i vendosni sa doni pesh
3: dhe nje shtang per muskujt e krahut triceps supe per shum ushtrime gjithashtu mund ti nderroni peshat ne gjendje shum te mir okazjon
Leaflet
Në fillim