MAKINAVE PER FITNES DEPO NE SHKUP

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Flex 10 Mar 11:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Firma jon Fleks ju mundeson zgjejdhe te madhe te makinave per fitnes (Matrix G3, Panatta Sport, Impuls, Techno Gym, Keller, ) si dhe kardio paisje lenta per vrapim bicikleta stepera orbitrega si dhe tega etj . Te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje qendre fitnesi. Lejoni qe pervoja 18 vjecare e jona te ju ndihmoje ne zgjedhjen e makinave dhe kardio pajisjet.
Lirshem kontaktoni ne kete tel 0038970234867 Bobi.
Flex

Orce Nikolov 93 Skopje Makedonija
00 389 70 234 867
Leaflet
Në fillim