Pallonj

0 LEK

Shitet nga: Nion Zanaj Sot 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kafshet shtëpiak
Shpendë
SHITEN PALLONJ TE BARDH DHE ME NGJYRA
MOSHA TE NDYRUSHME
PER ME SHUME INFORMACIONE NE CEL
0675325777
Nion Zanaj
0675325777
Leaflet
Në fillim