Fier | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 679
Shpendë , 38
Të tjera , 21
Mace , 16
06 Korr 14:24 ,

Pula Amrock

12 000 LEK

02 Korr 00:19 ,

pitbull

100 EUR

30 Qer 18:15 ,

Alabaj

300 EUR

29 Qer 13:48 ,

Zagar lepuri

27 Qer 22:31 ,

Zagar lepuri

26 Qer 21:50 ,

Qen Sharri

200 LEK Çmimi me zbritje

25 Qer 10:29 ,

Rotteiter

150 EUR

22 Qer 21:56 ,

Jack rusell

180 EUR Çmimi me zbritje

21 Qer 19:00 ,

Kotele persian ekzotike

250 LEK

17 Qer 12:03 ,

Kangal 1 muajsh

200 LEK

15 Qer 12:29 ,

Rottweiler

200 EUR Çmimi me zbritje

10 Qer 23:24 ,

qen sharr

08 Qer 21:11 ,

Shes qen

150 EUR

05 Qer 16:41 ,

Qen ne shitje

200 EUR

04 Qer 21:05 ,

Qen ne shitje

200 EUR

03 Qer 22:10 ,

Doberman

300 EUR

03 Qer 11:52 ,

Shitet qeni

10 000 LEK

01 Qer 21:42 ,

Qen Stani

100 EUR

01 Qer 11:49 ,

Qeni Minispic

10 000 LEK

31 Maj 00:11 ,

Rottwailer

1 LEK

29 Maj 10:42 ,

Kanerina

2 500 LEK Çmimi me zbritje

29 Maj 10:41 ,

Kanerinë

3 500 LEK

29 Maj 10:41 ,

SHITET ROTTWEILER ose Nderrohet

100 EUR

Në fillim