Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Shpendë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej Shpendë të llojeve dhe racave të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet për Papagall, Parrot, Zogj fshati, Kanarina, Pallonj, Gjela, Gjela Amrok, Pëllumba, Fazan, Rosa, Papagall African Grey, Gardelina, Gusa dhe shumë shpendë tjerë në shitje në MerrJep.al. Eksploro njoftimet dhe gjej atë që të duhet.Sot 08:10 Shpendë  ·  Tiranë

Zog i ri alba cacaktoo

2 000 EUR

Dje 11:36 Shpendë  ·  Tiranë

Papagall

Online
Dje 11:33 Shpendë  ·  Tiranë

French bulldog ne ofert

600 EUR

Online
Dje 11:30 Shpendë  ·  Tiranë

Papagall Umbrella oferte

2 500 EUR

Online
15 Pri 17:33 Shpendë  ·  Korçë

Shiten Blete shume te mira okazion 20 Koshere

15 Pri 15:32 Shpendë  ·  Tiranë

Papagall

1 EUR

15 Pri 15:28 Shpendë  ·  Tiranë

Shitet Papagall qe flet

1 LEK

15 Pri 12:25 Shpendë  ·  Kavajë

Termostat për inkubator 220v XH-W3001

15 EUR Çmimi me zbritje

15 Pri 12:25 Shpendë  ·  Kavajë

Termostat 12V për inkubator

15 EUR Çmimi me zbritje

13 Pri 22:53 Shpendë  ·  Kurbin

Vezë & Zogj Shkurtash Thëllëza

25 LEK

13 Pri 00:40 Shpendë  ·  Kukës

Shes Mashkuj FAzana

12 Pri 21:40 Shpendë  ·  Tiranë

Shitet papagall Molina

25 000 LEK

10 Pri 09:46 Shpendë  ·  Tiranë

Kanarin mashkull

25 EUR

26 Mar 13:24 Shpendë  ·  Durrës

Kafaz per Zogjsh

1 000 LEK

23 Mar 23:41 Shpendë  ·  Vlorë

African grey

16 Mar 22:25 Shpendë  ·  Tiranë

Papagall Aleksander

200 EUR

15 Mar 16:25 Shpendë  ·  Fier

Fazan

13 Mar 18:39 Shpendë  ·  Tiranë

Dhurohet papagall per birsim

13 Mar 18:31 Shpendë  ·  Tiranë

dhurohet papagall i zbutur

03 Mar 18:53 Shpendë  ·  Tiranë

papagaj te rralle

200 EUR

02 Mar 19:42 Shpendë  ·  Durrës

Gardelina te celura ne shtepi femra meshkuj

1 000 LEK

24 Shk 13:18 Shpendë  ·  Tiranë

Shiten Palluat Mashkuj

24 Shk 12:28 Shpendë  ·  Durrës

Kanarina

15 LEK

19 Shk 22:27 Shpendë  ·  Korçë

Fazan golden

07 Shk 13:59 Shpendë  ·  Fier

Shiten patat

03 Shk 09:58 Shpendë  ·  Tiranë

Papagall Eclectus

1 EUR

25 Jan 04:51 Shpendë  ·  Durrës

PAPPAGALL I MADH QE MUND TE FLASI

350 EUR

10 Jan 11:35 Shpendë  ·  Tiranë

Afrikan Grey

1 000 EUR

09 Jan 11:16 Shpendë  ·  Tiranë

Kafaz per zogj, papagaj ose kanarina

1 500 LEK

Online
06 Jan 22:38 Shpendë  ·  Fier

Fazan

50 LEK

25 Dhj 19:23 Shpendë  ·  Tiranë

Shiten 2 Qifte Pallua

150 EUR

23 Dhj 18:43 Shpendë  ·  Lushnjë

Shiten Pula & Gjela Deti

1 LEK

23 Dhj 07:15 Shpendë  ·  Tiranë

Gjela deti 900 lek/kg pula deti 1200 lek/kg

1 EUR

21 Dhj 22:27 Shpendë  ·  Kukës

Qura gusa

28 EUR

18 Dhj 21:37 Shpendë  ·  Tiranë

Gjela deti 900 lek/kg pula deti 1200 lek/kg

1 EUR

17 Dhj 06:05 Shpendë  ·  Dibër

asdasdas

21 845 EUR

15 Dhj 22:22 Shpendë  ·  Fier

Pomeranian puppies

500 EUR

04 Dhj 21:45 Shpendë  ·  Tiranë

Shiten kanarina meshkuj/femra

30 EUR

28 Nën 10:49 Shpendë  ·  Tiranë

shiten 5 gardelina

25 LEK

13 Nën 11:30 Shpendë  ·  Lushnjë

Shiten pallonjt

11 Nën 18:40 Shpendë  ·  Lushnjë

Shiten pallonjt


Gjej Shpendë të racave dhe llojeve të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet dhe gjej shpendë të racave të ndryshme në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej atë që të duhet.


Blej Shpendë të ndryshëm në shitje në MerrJep.al


Jeni duke kërkuar për shpendë të ndryshm në shitje? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për Papagall, Parrot, Zogj fshati, Kanarina, Pallonj, Gjela, Gjela Amrok, Pëllumba, Fazan, Rosa, Papagall African Grey, Gardelina, Gusa, Gjela Deti, Rose Mallard, Hibrit, Skifter i butë, Buf, Struc, Zog Hibrid, Gardeline, Mjellma dhe shumë të tjera në shitje. Gjej shpendë nga më të ndryshmit në MerrJep.al.


Shit Shpendë të ndryshëm në MerrJep.al


Keni Shpendë të ndryshëm që dëshironi ti shisni? Shisni ato online në MerrJep.al shpejt dhe leht. Krijo njoftime duke plotësuar formularin me të dhënat e shpendit që shisni dhe shpërndaj njoftime në mesin e mijëra vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione