Publikuar: Shk 05 2023 07:17

Samoyed këlyshët

Publikuar: Shk 05 07:17
Shikime: 68
Shiten kelysh te bukur SAMOYED (4 meshkuj dhe 4 femra) te lindur me 06.01.2023.
Prejardhja e këlyshëve përfshin qen nga lukunitë më të famshme evropiane dhe kampionë shumëkombëtarë.
Nëna: Luna
Babai: Matriks"Flaka e Bardhë"
Nga ky kombinim presim këlysh të shëndetshëm, aktivë dhe të bukur me karakter perfekt.
Këlyshët gjatë marrjes në dorëzim do të kenë një pedigre dhe kartë shëndetësore të FCI-së, do të vaksinohen dhe mikroçipohen dhe do të pastrohen disa herë nga parazitët.


Nëse dëshironi të dini më shumë për vetë racën, ose nëse dëshironi të blini një qenush, mos ngurroni të na kontaktoni:
+381698023416

Mundësia e dërgesës në mbarë botën.

Serbisë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
68
+381698023416

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione