Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qen Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kafshë shtëpiake | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:01 Qen , Tiranë

Shiten kelysh french bulldog

500 EUR

Sot 20:01 Qen , Tiranë

Shiten kelysh shiba inu

1 000 EUR

Sot 20:01 Qen , Tiranë

Shiten kelysh pomeranian

500 EUR

Sot 20:00 Qen , Tiranë

Shiten kelysh pomeranian

1 000 EUR

Sot 20:00 Qen , Tiranë

Kelysh mini yorkshire terrier, yorkie

500 EUR

Sot 20:00 Qen , Tiranë

Shiten kelysh chow chow

500 EUR

Sot 20:00 Qen , Tiranë

Kelysh, poodle, miniature, toy, te gjitha ngjyrat

400 EUR

Sot 20:00 Qen , Tiranë

KELYSH Blue french bulldog

600 EUR

Sot 19:59 Qen , Tiranë

Kelysh maltes dhe mini maltezer

300 EUR

Sot 19:59 Qen , Tiranë

Shiten kelysh pomeranian

500 EUR

Online
Sot 19:59 Qen , Tiranë

Kelysh poodle

400 EUR

Sot 19:57 Qen , Tiranë

Shiten kelysh red toy poodle

400 EUR

Sot 19:57 Qen , Tiranë

Shiten kelysh bichon frisee, 2 muajsh

500 EUR

Sot 19:57 Qen , Tiranë

Kelysh maltipoo

600 EUR

Sot 19:57 Qen , Tiranë

Shiten kelysh pomeranian

1 000 EUR

Sot 19:23 Qen , Tiranë

Rottweiler Femer

250 EUR

Sot 19:03 Qen , Tiranë

Shiten kelysha belg!

1 EUR

Sot 18:28 Qen , Tiranë

Pomeranian boo

1 LEK

Sot 17:53 Qen , Tiranë

Rottweiler Femen

250 EUR Çmimi me zbritje

Sot 17:41 Qen , Tiranë

Belg malinois

Sot 15:37 Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 15:37 Qen , Tiranë

Rottweiler

300 EUR

Sot 15:33 Qen , Tiranë

Pomeranian Baby Doll Ne shitje

Sot 14:11 Qen , Tiranë

Pomeranian

1 700 EUR

Online
Sot 13:18 Qen , Tiranë

Rottweiler Femen

150 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:18 Qen , Tiranë

Rottweiler femen

Sot 13:18 Qen , Tiranë

Rottweiler Femen

Sot 13:18 Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 13:17 Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 13:17 Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 13:16 Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 13:16 Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 13:14 Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 13:14 Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 13:14 Qen , Tiranë

Rotvajler

Sot 10:57 Qen , Tiranë

Shitet Labrador mashkull 3-4 muajsh

300 EUR

Sot 07:38 Qen , Tiranë

Shitet belg malinois!

1 EUR

Sot 03:47 Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 03:46 Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 03:46 Qen , Tiranë

Rottweiler

Sot 03:34 Qen , Tiranë

Rottweiler Femen

Dje 20:36 Qen , Tiranë

Shesim Akita Inu

400 EUR

Dje 20:33 Qen , Tiranë

Shesim kelyshe Rottweiler

350 EUR

Dje 20:34 Qen , Tiranë

Shesim Turkish Kangal

450 EUR

Dje 13:30 Qen , Tiranë

Dogo Argjentinas

Online
Dje 13:29 Qen , Tiranë

Pomeranian boo extra

2 500 EUR

Online
Dje 13:28 Qen , Tiranë

Pomeranian extra

Online
Dje 13:26 Qen , Tiranë

Persiane ne shitje

Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kafshë shtëpiake | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione