Publikuar: Shk 07 2023 02:33

Qen Malinois Belg

Publikuar: Shk 07 02:33
Shikime: 47
Qeni eshte femer, mosha 3-4 muajsh dhe jepet me cmim minimal. Te gjitha vaksinat, mjekimet dhe sherbimet te bera ne kohe. Qeni eshte mesuar me femije dhe shume i mesueshem. Faleminderit
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
47
0692224499

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione