Kelysha pitbull ne shitje

150 EUR

Shitet nga: Kelvi 25 Maj 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shes kelysha pitbull albin (te bardh) dhe pirat
Cmimi varion per femrat ne 150 euro ndersa meshkujt 200 euro, i diskutueshem
Per prenotime dhe me shum info kontakt ne : 0699445677 dhe 0699445678
Kelvi
Leaflet
Në fillim