shes paisje per dj

110 000 LEK

Shitet nga: biu 26 Mar 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
3 bokse fbt nga 350rms.mikser berhinger..3 kamaleca dhe me gjith fishat e nevojshem....nderim me makine
Leaflet
Në fillim