Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dibër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 11:48 Makina , Dibër

Shitet E250 D

2 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:52 Makina , Dibër

Shitet Touran 1.9 TDI

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:48 Makina , Dibër

Oferta krediti: Whatsapp: +2295847 7318

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:54 Makina , Dibër

Shitet ndrrohet

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:53 Makina , Dibër

VW GOLF 5 2008. 1.9

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Makina , Dibër

Audi A6

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:41 Makina , Dibër

123

9 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:02 Makina , Dibër

Mercedes Benz E200CDI

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:59 Makina , Dibër

Shitet Sprinter 316

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:30 Makina , Dibër

OKAZION Ford focus 1.8 nafte 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:22 Makina , Dibër

Borrow money here today at 3% interest rate

200 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 15:13 Makina , Dibër

Shitet Touran 2011

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 Makina , Dibër

Sprinter

11 111 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Dhj 22:55 Makina , Dibër

Golf plus1.6(benzine-gaz

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 21:58 Makina , Dibër

Shitet okazjon Touran 1.9 nafte

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 21:56 Makina , Dibër

U shit flm

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 11:01 Makina , Dibër

bugatti

200 000 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
04 Dhj 17:59 Makina , Dibër

Opel zafira 1.6 benzin gaz

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 07:17 Makina , Dibër

Shitet ose Nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 07:17 Makina , Dibër

Shitet ose Nderrohet

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 17:43 Makina , Dibër

1.9 automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 17:37 Makina , Dibër

2.2 nafte

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 17:37 Makina , Dibër

Tayota

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 17:37 Makina , Dibër

Cadyy

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione