Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje për DJ, Zërim në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë






Gjej të gjitha pajisjet që të duhen për zërim, skenë, dhe DJ. Shiko njoftimet për bokse, kontroller pioneer, launchpad, mikrofon, Suba JBL, amplifikator, subwoofer, mixer artc, foni komplet dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al. Shiko Njoftimet dhe gjej atë që të duhet me çmimet më të volitshme.



Dje 20:55 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Shkodër

Shure Beta58A wireless

300 EUR

Dje 09:16 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Vlorë

subwoofer 350w

80 LEK Çmimi me zbritje

19 Maj 22:18 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Krujë

Mixer Alto me efekt

150 EUR

17 Maj 17:56 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Roland TR-707

450 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 15:08 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Berat

WOOFER FBT MITUS 118 SA

2 100 EUR

17 Maj 14:41 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

SHITET FONIA E KOMPLETUAR

17 Maj 14:41 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

Shitet foni e kompletuar

17 Maj 14:41 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kurbin

Shiten dy bokse JBL

16 Maj 21:11 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Kontroller Roland 808

900 EUR

15 Maj 17:08 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Fier

Dynacord

70 000 LEK

13 Maj 19:37 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Mackie srm450

650 EUR

12 Maj 13:13 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Karte zeri Steinberg UR-RT2

275 EUR

12 Maj 13:13 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Midi 61 Nektar Impact LX61+ E

170 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 00:02 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Impjant muzike

450 LEK

04 Maj 15:21 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Berat

DDJ-1000SRT

1 032 EUR

28 Pri 14:09 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Pioneer ddj sz

1 650 EUR

25 Pri 11:42 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Durrës

Pioneer sx2

950 EUR

23 Pri 10:16 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Berat

Shitet woofer 600 wat

340 EUR

19 Pri 21:10 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Dynacord per shitje

1 300 EUR

12 Pri 11:27 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Durrës

Shitet foni dj

2 200 EUR

09 Pri 16:21 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Shitet Foni muzikore

2 500 EUR

09 Pri 05:52 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Has

Yamaha Dm3

680 EUR

09 Pri 05:19 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Durrës

Pioneer ddj sx2

400 EUR

09 Pri 05:03 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Sarandë

Pioneer xdj rx2

650 EUR

04 Pri 04:19 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Shkodër

traktor s4 mk2

450 LEK

01 Pri 17:37 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Paisje Dj profesionale FBT ,LEM

750 LEK

27 Mar 22:15 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Kukës

LG Soundbar - 300W

250 EUR

24 Mar 22:37 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Shiten 6 Cop Beam 230 wat

1 500 000 LEK

20 Mar 21:26 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Korg pa80 dhe Tascam

1 000 EUR

19 Mar 19:40 Dyqan Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Mikser DJ

7 000 LEK

Shitësit të Besuar
18 Mar 11:17 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje  ·  Tiranë

Foni

58 000 LEK






Kërkoni pajisje për DJ, zërim dhe skenim? Kjo është kategoria e duhur për ju. shiko njoftimet për kontroller DJ nga markat më të njohura, pajisje zërimi të ndryshme dhe shumë pajisje tjera që mund të ju duhen për muzikë.


Blej pajisje për DJ, zërim dhe skenim në MerrJep.al


Gje gjithçka që ju duhet nga pajisjet për zërim, skenim dhe pajisje për DJ. Shiko njoftimet për kontroller DJ, Kontroller Pioneer, bokse, kontroller pioneer, launchpad, mikrofon, Suba JBL, amplifikator, subwoofer, mixer artc, foni komplet, pajisje DJ, altoparlanta, marshall, stativ kontrolleri, Bokse JBL, foni, Dynacord, multiefekt, mixer, Bokse dhe shumë pajisje tjera në shitje në MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për pajisje që ju duhen për muzikë.


Shit Pajisje për zërim dhe DJ Në MerrJep.al


Posedoni Pajisje të ndryshme zërimi, dhe për DJ që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, krijo njoftime tani duke plotësuar formularin me të dhënat e produktit dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitroëve në MerrJep.al.






Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione