Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Instrumente dhe Pajisje muzikore Të gjitha në Dibër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Instrumente dhe Pajisje muzikore,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Nën 22:10 Të tjera , Dibër

Dj vegla

1 100 EUR Çmimi me zbritje

30 Gush 22:29 Instrumente frymore dhe shtesat e tyre , Dibër

xxxx

02 Shk 07:43 Të tjera , Dibër

Powermate 3

1 150 EUR

13 Sht 16:03 Tupana dhe Shkopinj , Dibër

Roland td30 k

3 300 EUR

06 Sht 22:40 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

paisje per dj

700 EUR Çmimi me zbritje

31 Jan 20:50 Të tjera , Dibër

Mikrofon Neumann U87

1 500 EUR

29 Jan 18:29 Të tjera , Dibër

korg extrem

450 EUR

16 Jan 11:16 Të tjera , Dibër

Radio audi q3 2013

111 111 EUR

01 Tet 21:20 Të tjera , Dibër

Radio Antike

19 Maj 23:43 Të tjera , Dibër

Korg pa 800

600 EUR

01 Shk 17:40 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

mix

100 LEK

23 Jan 20:25 Të tjera , Dibër

Ev sx 300

500 EUR

23 Jan 08:37 Të tjera , Dibër

Shure waeles

250 EUR

10 Jan 23:43 Tupana dhe Shkopinj , Dibër

Roland td20x

4 000 EUR

08 Jan 00:53 Tupana dhe Shkopinj , Dibër

Yamaha DTX900

1 500 EUR

19 Tet 19:48 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

Dj

900 EUR Çmimi me zbritje

10 Sht 17:43 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

Paisje per dj

300 000 LEK

10 Sht 14:34 Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre , Dibër

Korg

1 000 EUR

27 Pri 10:13 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

Okazion

21 Jan 22:43 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

Ev

700 EUR Çmimi me zbritje

14 Jan 15:33 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

Das

600 EUR

10 Jan 10:46 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

Dj

1 100 EUR

25 Dhj 10:42 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

Dynacord

4 600 EUR

29 Nën 22:32 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

Vegla

1 EUR

29 Nën 22:24 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

Montarbo

550 EUR

14 Tet 21:12 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

Instrumente

600 EUR

02 Tet 17:20 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

Dj

1 000 EUR

10 Mar 08:40 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

Jbl

300 EUR

05 Shk 16:07 Të tjera , Dibër

mixer

250 EUR

05 Shk 16:07 Të tjera , Dibër

monitor

100 EUR

05 Shk 15:34 Të tjera , Dibër

kitare fender

1 500 EUR

26 Mar 11:08 Sounding/Skenë dhe DJ - paisje , Dibër

shes paisje per dj

110 000 LEK

18 Jan 19:13 Të tjera , Dibër

Boxe activ

4 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Instrumente dhe Pajisje muzikore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Instrumente dhe Pajisje muzikore | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione