Publikuar: Korr 21 2018 12:48

Ora te ndryshme Rolex, Hublot, Ap cilsore

Publikuar: Korr 21 12:48
Shikime: 177
Shesim Ora te ndryshme imitime te mira dhe origjinale!!
Cmimi varion sipas Cilsise dhe mund ta shihni tek fotoja per oren perkatse.
Per me shum info rreth orave na gjeni dhe ne instagram ora_luskoze_online dhe mund te na kontaktoni ne nr celularit 0688753689.
Transporti falas brenda tiranes.
Faleminderit per mirekuptimin.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
177
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688753689

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione