Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Aksesorë dhe Orë Të gjitha në Tiranë

Për meshkuj , 4350
Unisex , 1866
Për femra , 802

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 07:22 Për meshkuj , Tiranë

Samsung Galaxy Watch 3 45mm

10 000 LEK

Sot 06:20 Për meshkuj , Tiranë

Franck Muller Skenderbeu 41/50

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 01:11 Unisex , Tiranë

Rozario

2 500 EUR

Sot 01:06 Për femra , Tiranë

Pandora

1 EUR

Sot 00:51 Unisex , Tiranë

G shock / GA-110CR-2A

70 EUR

Sot 00:41 Unisex , Tiranë

Varse celsi

1 500 LEK

Dje 23:56 Për femra , Tiranë

Varese

1 000 LEK

Dje 23:50 Për femra , Tiranë

Cante me qendisje

1 500 LEK

Dje 22:14 Për meshkuj , Tiranë

Amazfit GTR 3 smart watch

100 EUR

Dje 22:12 Për meshkuj , Tiranë

Ore Casio Edifice

60 EUR

Dje 21:24 Unisex , Tiranë

Varse me porosi

1 000 LEK

Dje 21:21 Unisex , Tiranë

Varse me porosi

1 000 LEK

Dje 21:17 Unisex , Tiranë

Varse me porosi

1 000 LEK

Dje 21:17 Unisex , Tiranë

Varse celsi

1 000 LEK

Dje 21:14 Unisex , Tiranë

Varse metalike

1 000 LEK

Dje 21:11 Unisex , Tiranë

Varse kristali me drit

1 500 LEK

Dje 19:51 Unisex , Tiranë

Varse celsash

1 000 LEK

Dje 19:23 Për meshkuj , Tiranë

Okazion Shisha Profesionale

70 EUR

Dje 18:47 Për meshkuj , Tiranë

Shitet ora automatike

20 000 LEK

Dje 18:42 Për meshkuj , Tiranë

RICHARD MILLER

370 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 17:46 Dyqani Unisex , Tiranë

❌ Apple Watch 7 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:46 Dyqani Unisex , Tiranë

❌ Ekran Apple Watch 7 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:46 Dyqani Unisex , Tiranë

❌ Ekran Apple Watch 6 44mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:46 Dyqani Unisex , Tiranë

❌ Apple Watch 8 45mm ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:43 Dyqani Për meshkuj , Tiranë

❌ Hublot Classic Fusion ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:20 Për meshkuj , Tiranë

Ore swatch 23gure 4000leke

4 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 15:46 Për meshkuj , Tiranë

Rolex

Dje 15:39 Për meshkuj , Tiranë

Nderrohen

Dje 15:27 Unisex , Tiranë

Ore rolex

120 EUR

Dje 15:22 Për meshkuj , Tiranë

Zenith El Premiero

2 200 EUR

Dje 15:19 Për meshkuj , Tiranë

Shangai

70 EUR

Dje 15:17 Për meshkuj , Tiranë

Ora ORIENT

6 000 LEK

Dje 15:12 Unisex , Tiranë

Shiten syze Louis vuitton

Dje 13:12 Për meshkuj , Tiranë

Shiten

200 EUR

Dje 13:05 Për meshkuj , Tiranë

Ora Patek Philippe

Dje 13:02 Unisex , Tiranë

SHITUR

199 EUR

Online
Dje 13:01 Unisex , Tiranë

SHITUR

285 EUR

Online
Dje 10:19 Unisex , Tiranë

Shiten syze Maybach the player 1

Dje 09:43 Unisex , Tiranë

Garmin Fenix 7 Solar

55 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione