Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për meshkuj Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Aksesorë dhe Orë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Aksesorë dhe Orë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 22:46 Për meshkuj  ·  Tiranë

Parfum

1 700 EUR

Dje 20:14 Për meshkuj  ·  Tiranë

Portofol dhe mbajtese kartash

40 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:42 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ninebot gp 30 max

499 EUR

Online
Dje 17:38 Për meshkuj  ·  Tiranë

ESQ swiss made

30 LEK

Dje 17:36 Për meshkuj  ·  Tiranë

Swiss military hanowa

100 LEK

Dje 17:33 Për meshkuj  ·  Tiranë

Swatch konograf

30 LEK

Dje 17:33 Për meshkuj  ·  Tiranë

Galaxy watch 4. 46mm

100 LEK

Dje 17:31 Për meshkuj  ·  Tiranë

Galaxy watch 3 45 mm

80 LEK

Dje 17:25 Për meshkuj  ·  Tiranë

Seiko 5 si i ri

100 LEK

Dje 17:16 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shes Ore Armani

100 EUR

Online
Dje 13:59 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ora Patek Philippe

Dje 13:58 Për meshkuj  ·  Tiranë

Rolex

Dje 12:59 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet ore Romanson e lare me flori

5 000 LEK

Dje 12:40 Për meshkuj  ·  Tiranë

��Giorgio Armani - Sunglasses��

150 EUR

Dje 12:40 Për meshkuj  ·  Tiranë

☎️Ore RAIMOND WEIL (100 % origjinale)☎️

2 700 EUR

Dje 11:14 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore

1 500 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 11:14 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore oozoo

1 500 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 11:14 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Kenneth Cole Reaction

1 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 10:29 Për meshkuj  ·  Tiranë

Okazion Shitet ore Rolex Deep sea 190€

190 EUR

Dje 09:39 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore Waltham Daydate origjinale

80 EUR

Dje 09:18 Dyqan Për meshkuj  ·  Tiranë

❌ Hublot Classic Fusion ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 09:06 Për meshkuj  ·  Tiranë

Portofol

55 EUR

Dje 08:05 Dyqan Për meshkuj  ·  Tiranë

Syze Emporio Armani Prefekte Mat

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 08:05 Dyqan Për meshkuj  ·  Tiranë

Syze Rey Ban Xhami Police

30 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 08:05 Dyqan Për meshkuj  ·  Tiranë

Syze Rey Ban Xhami

30 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 08:05 Dyqan Për meshkuj  ·  Tiranë

Syze Mont Blanc Te Pastra

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 06:55 Për meshkuj  ·  Tiranë

Ore E RE Giafranco Ferre

220 EUR

15 Pri 23:18 Për meshkuj  ·  Tiranë

Swatch okazion

15 Pri 21:38 Për meshkuj  ·  Tiranë

Syze ciklismi

2 000 LEK

15 Pri 21:34 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet ore Tag Heuer Carrera

1 000 EUR

15 Pri 20:09 Për meshkuj  ·  Tiranë

❌Emporio Armani❌

99 EUR

15 Pri 19:00 Për meshkuj  ·  Tiranë

❌Okazion ore Pierre Lannier❌

79 EUR Çmimi me zbritje

15 Pri 18:59 Për meshkuj  ·  Tiranë

❌Okazion ore Luminzo Chronograph❌

99 EUR

15 Pri 16:47 Për meshkuj  ·  Tiranë

Swiss military hanowa

100 LEK

15 Pri 12:54 Për meshkuj  ·  Tiranë

syze

120 EUR

15 Pri 11:09 Për meshkuj  ·  Tiranë

Orient automat

45 LEK

15 Pri 11:05 Për meshkuj  ·  Tiranë

Oakley Clifden Prizm

160 LEK

Online
15 Pri 11:02 Për meshkuj  ·  Tiranë

Syze Oakley Sliver

99 EUR Çmimi me zbritje

Online
15 Pri 08:53 Për meshkuj  ·  Tiranë

ore BREITLING Chronograph, imitim.

90 EUR

15 Pri 08:51 Për meshkuj  ·  Tiranë

Rolex DeepSea imitim AAA+

180 EUR

15 Pri 03:14 Dyqan Për meshkuj  ·  Tiranë

ora origjinale

Shitësit të Besuar
14 Pri 23:41 Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet super varse floriri versace

3 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 17:26 Për meshkuj  ·  Tiranë

Audemars piguet skeleton royal oak

170 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Aksesorë dhe Orë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione