Frigorifer fruta perimesh

10 000 LEK

Shitet nga: Berti 28 Pri 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera
Shitet per aresye mos perdorimi dhe esht prej nje siperfaqje pprej 16meter katror ose 280kujntal . Nje vit perdorim ka...
Berti
Leaflet
Në fillim