Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:53 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Furre korent dhe gaz

50 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 20:38 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

shitet

28 Maj 15:31 Të tjera  ·  Durrës

Boiler per lavaman BOSCH 15 Litra

80 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 19:10 Dyqan Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Super fshese

20 000 LEK

Shitësit të Besuar
27 Maj 13:39 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Okazion video game G11 Pro

6 500 LEK

Shitësit të Besuar
27 Maj 13:38 Dyqan Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Fshese pastrimi dhe larje

9 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
27 Maj 13:38 Dyqan Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Super Fshese

9 500 LEK

Shitësit të Besuar
27 Maj 13:35 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Syze optike progresive

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
27 Maj 13:34 Dyqan Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  RainBow  ·  Durrës

FSHESA GJERMANE

8 500 LEK

Shitësit të Besuar
23 Maj 14:07 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banaku

520 EUR

Online
21 Maj 17:45 Të tjera  ·  Durrës

Pjaster flokesh

7 EUR

21 Maj 11:14 Të tjera  ·  Durrës

Ekpres me kapsula

30 EUR

21 Maj 11:09 Të tjera  ·  Durrës

Hekur rrobash

10 EUR

14 Maj 12:58 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Lavatriqja SAMSUNG

120 EUR

14 Maj 09:20 Të tjera  ·  Durrës

Shiten Aspiratore

32 EUR

14 Maj 09:09 Të tjera  ·  Durrës

Shitet pomp uji origjinale

150 EUR

13 Maj 22:50 Fshesë me korrent  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shiten 2 Aspiratore kuzhine

32 EUR Çmimi me zbritje

07 Maj 12:35 Të tjera  ·  Durrës

Shitet Express Kafe

25 000 LEK

02 Maj 17:28 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

frigorifer

2 EUR

28 Pri 21:59 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banak

2 100 EUR

27 Pri 15:41 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Durrës

Shitet frigorifer Ariston

8 000 LEK

Online
24 Pri 22:00 Të tjera  ·  Durrës

Sobe me dru

350 EUR

11 Pri 20:11 Frigoriferë dhe frizë  ·  LG  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Frigorifer 7 cop

250 EUR

10 Pri 19:13 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Midea  ·  Durrës

Frigorifer

150 000 LEK

10 Pri 11:46 Të tjera  ·  Durrës

PIANURE GATIMI CANDY 3 VATRA GAZ DHE 1 KORENT

7 000 LEK

03 Pri 10:59 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Ngrohese me gaz

4 000 LEK

01 Pri 22:04 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Durrës

Bojler

300 EUR

28 Mar 22:54 Të tjera  ·  Durrës

Shitet multicooker

90 EUR

26 Mar 16:27 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Durrës

LAVATRICE SIEMENS 7KG INVERTER

200 LEK

26 Mar 15:33 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LAVATRICE SAMSUNG 8KG INVERTER

250 LEK

26 Mar 15:28 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LAVATRICE SAMSUNG 8KG

230 LEK

26 Mar 13:23 Të tjera  ·  Durrës

Pianur Gatimi Me Gaz me tre Dalje

3 000 LEK

26 Mar 11:42 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

480 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione