Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje dhe Aparate të ndryshme shtëpiake | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjeni gjithçka që ju nevojitet për shtëpinë tuaj në një vend. Shiko njoftimet për aparate dhe pajisje shtëpiake si shtrydhëse frutash, ekspres mullinj, miksera, makinë qepëse, tostera, pianure dhe shumë të tjera. Filtro njoftimet apo kërkoni për pajisjen përkatëse që ju duhet dhe gjeni ofertat më të mira.Sot 11:08 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Termometer dhe hydrometer

18 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:08 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Testues i ujit te pijshem

17 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 11:04 Të tjera  ·  Tiranë

Ekspres Kafeje Singer

5 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Sot 08:29 Të tjera  ·  Tiranë

Kondicioner 12btu 100 euro

100 EUR

Sot 07:21 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet makine qepese gjermane familiare privilegj 15.000 lek

15 000 LEK

Sot 03:15 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Freskuese te medha

7 500 LEK

Online Shitësit të Besuar
Sot 03:15 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Makine Grirese Mishi

65 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 20:54 Të tjera  ·  Shkodër

Ekspres Kafeje Veronesi!

6 000 LEK

Online
Dje 17:28 Të tjera  ·  Tiranë

Shes aparat grafie portabel

1 100 EUR

Dje 14:24 Të tjera  ·  Lezhë

TRANSFORMATOR ENERGJIE 560 KVA

Dje 13:10 Të tjera  ·  Tiranë

SHITET SOBE ME DRU E PERDORUR VETEM 1 HERE

15 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 10:54 Të tjera  ·  Tiranë

Freze per thonje me xhel. E re e pa perdorur .

50 EUR

Dje 10:54 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Makineri Ekspresi Amma Akull e Re Me Garanci

6 500 LEK

Dje 10:41 Të tjera  ·  Tiranë

Sensor tymi Paradox

70 EUR

Dje 10:31 Të tjera  ·  Vlorë

fener ndricues led me konsum te ulet

5 400 LEK Çmimi me zbritje

15 Pri 13:39 Të tjera  ·  Tiranë

Ekspres illy

80 EUR

15 Pri 09:21 Të tjera  ·  Tiranë

Makin qethje Geemy

1 500 LEK

14 Pri 21:48 Të tjera  ·  Durrës

Boiler per lavaman BOSCH 15 Litra

100 EUR

Online
14 Pri 20:36 Të tjera  ·  Vlorë

MAKINE BUKE

7 000 LEK

14 Pri 19:15 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Motor metali

1 000 LEK Çmimi me zbritje

Online Shitësit të Besuar
14 Pri 19:11 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Okazion video game G11 Pro

6 500 LEK

Online Shitësit të Besuar
14 Pri 19:06 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Syze optike progresive

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Online Shitësit të Besuar
14 Pri 18:03 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet pomp uji ��OKAZION��

14 Pri 16:12 Të tjera  ·  Tiranë

Pajise per krepa

15 000 LEK

14 Pri 16:11 Të tjera  ·  Tiranë

Pajisje per waffle

20 000 LEK

14 Pri 16:11 Të tjera  ·  Tiranë

Pajise profesionale per waffle

25 000 LEK

14 Pri 16:10 Të tjera  ·  Tiranë

Mixer per bar dhe kuzhine

2 000 LEK

14 Pri 14:19 Të tjera  ·  Tiranë

Solar Charge Controller mptt

1 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 13:46 Të tjera  ·  Tiranë

Makines Qepese Industrial

150 EUR

14 Pri 08:22 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet boljer 3500 vat

90 LEK Çmimi me zbritje

13 Pri 20:05 Të tjera  ·  Tiranë

Dyshek kurativ me gure termik Migun

240 EUR Çmimi me zbritje

Online
13 Pri 17:49 Të tjera  ·  Tiranë

Thika

9 000 LEK

12 Pri 17:13 Të tjera  ·  Tiranë

SHITET Robot kuzhine / Brumatrice

1 EUR

11 Pri 15:29 Të tjera  ·  Fier

Mazer Super Jolly

25 000 LEK

11 Pri 07:47 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Aparat Mjeksore Prodhim Oksigjeni

90 000 LEK

10 Pri 11:46 Të tjera  ·  Durrës

PIANURE GATIMI CANDY 3 VATRA GAZ DHE 1 KORENT

7 000 LEK

09 Pri 23:38 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Ekspres Nescafe Dolce Gusta

80 EUR

08 Pri 17:14 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet zgarë me korent e re.

22 EUR Çmimi me zbritje

Online
08 Pri 02:15 Të tjera  ·  Tiranë

bukëpjekëse që e përgatit vetë brumin automatikisht

4 000 LEK Çmimi me zbritje


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të pajisjeve shtëpiake të ndryshme nga markat më të njohura. Gjeni çdo produkt nga teknika e bardhë dhe aparatet shtëpiake. Shiko njoftimet në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.


Blej pajisje dhe aparate shtëpiake të reja dhe të përdorura


Jeni duke kërkuar për pajisje për apo aparate të ndryshme shtëpiake? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, ju mund të gjeni të gjitha llojet e pajisjeve si shtrydhëse frutash, grirëse mishi, makinë qepëse, ekspres mullinjë, mikser, tostera, mobilje, ngrohese uji, elektroshtepiake, pajisje per lokale, dhe shumë të tjera të reja dhe të përdorura në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për pajisjen e caktuar dhe gjeni atë që ju duhet me çmimet më të volitshme.Shit Pajisje dhe Aparate shtëpiake në MerrJep.al


Posedoni pajisje nga teknika e bardhë të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e pajisjes që dëshironi a shisni dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione