Blej Pajisje dhe Aparate të ndryshme shtëpiake | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Gjeni gjithçka që ju nevojitet për shtëpinë tuaj në një vend. Shiko njoftimet për aparate dhe pajisje shtëpiake si shtrydhëse frutash, ekspres mullinj, miksera, makinë qepëse, tostera, pianure dhe shumë të tjera. Filtro njoftimet apo kërkoni për pajisjen përkatëse që ju duhet dhe gjeni ofertat më të mira.

Sot 14:29 ,

Sterilizues

25 EUR

Sot 13:42 ,

Brumatriçe

5 500 LEK

Sot 13:41 ,

Aparat Degjimi

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 13:41 ,

Nutri Bullet

6 500 LEK Çmimi me zbritje

Sot 11:06 ,

PJASTER

8 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:44 ,

ELEKTROSTIMULATOR

2 000 LEK

02 Dhj 16:49 ,

Shitet sobe druri

20 000 LEK

MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të pajisjeve shtëpiake të ndryshme nga markat më të njohura. Gjeni çdo produkt nga teknika e bardhë dhe aparatet shtëpiake. Shiko njoftimet në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.

Blej pajisje dhe aparate shtëpiake të reja dhe të përdorura

Jeni duke kërkuar për pajisje për apo aparate të ndryshme shtëpiake? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, ju mund të gjeni të gjitha llojet e pajisjeve si shtrydhëse frutash, grirëse mishi, makinë qepëse, ekspres mullinjë, mikser, tostera, mobilje, ngrohese uji, elektroshtepiake, pajisje per lokale, dhe shumë të tjera të reja dhe të përdorura në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për pajisjen e caktuar dhe gjeni atë që ju duhet me çmimet më të volitshme.

 

Shit Pajisje dhe Aparate shtëpiake në MerrJep.al

Posedoni pajisje nga teknika e bardhë të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e pajisjes që dëshironi a shisni dhe gjeni blerësit e interesuar.
Në fillim