Tavolin Ngrenie

100 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Mis Mobel 11 Maj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Tavolin ngrenie + 4 karrige
Ngjyra : Bardh
Ngjyra karrigeve : Bardh + Vishnje
Materiali : Dru me lyerje
Permasat : 158 cm x 90 cm
OFROHET NE NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL TE NDRYSHEM
Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier
Ju mirëpresim!
Mis Mobel
0694840080

WhatsApp:
0694840080
Leaflet
Në fillim