Publikuar: Pri 05 2021 08:27

Shiten mobilet per dhome dite dhe dhome fjetje - GOLEM

Publikuar: Pri 05 08:27
Shikime: 36
Shiten urgjent mobilet:
Shtrat fjetje - 50 euro
Komod me pasqyre per dhome fjetje - 40 euro
Divan - 60 euro
Soba (furra) me pllaken elektrike montuese - 90 euro
Respirator per pllaken - 40 euro
Tavoline kuzhine me 6 karrike - 120 euro
Llavaman rosfrej - 20 euro
Dyer dhome druri 2 cope - 40 euro/cope
Dyer banjo druri 1 cope - 30 euro/cope
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
36
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione