Palma

Shitet nga: Info 22 Tet 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK   30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet palme

Cmimi:15.000 leke

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim