Blej Lule dhe Bimë | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Lule dhe bimë të ndryshme në shitje. Gjej lule të ndryshme për dhomat dhe shtëpitë tuaja si lule natyrale, lule natyrale dekorative, lule shpatore, vazo me lule, lule aloe vera, fidane, palma, dhe shumë lloje tjera të luleve dhe bimëve në shitje. Filtro njoftimet apo kërko për atë që të duhet dhe gjej lule me çmimet më të arsyeshme.

Dje 19:01 ,

Ulli shokullor

4 000 EUR

13 Tet 09:35 ,

Palma 4 meter+

100 EUR

09 Tet 13:42 ,

Palma 4 meter+

100 EUR

30 Jan 14:00 ,

Palma

5 000 LEK

25 Nën 22:25 ,

Fidane dafine

350 LEK

25 Nën 21:37 ,

Kallam Bambuje

2 000 LEK

25 Nën 20:57 ,

Fidane Tuje

1 000 LEK

25 Nën 20:45 ,

Fidane Ligustre

1 200 LEK

30 Gush 12:13 ,

Palma

500 EUR

02 Pri 12:03 ,

frigorifer ngrirs

150 LEK

07 Mar 19:36 ,

Lule natyrale

50 000 LEK

Jeni duke kërkuar për lule për shtëpinë apo kopshtin tuaj? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të luleve dhe bimëve nga më të ndryshmet me çmimet më të arsyeshme. Gjej ato që të duhen në mesin e shumë njoftimeve.

Blej lule dhe bimë të ndryshme në MerrJep.al

Nëse jeni duke kërkuar për lule apo bimë të ndryshme që dëshironi ti vendosni në dhomat tuaja apo ti mbjellni në oborrin e shtëpis tuaj ,MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për lule natyrale, lule dekorative, lule aloe vera, vazo me lule, lule fiku, vazo lulesh, palma, mbajtëse vazosh, ullinjë shekullor, pemë të vitit ri, dhe shumë të tjera në shitje. Gjej lule për shtëpinë tuaj në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.

Shit lule dhe bimë të ndryshme në MerrJep.al

Posedoni lule dhe bimë të ndryshme apo vazo që dëshironi ti shisni? Krijo njoftime në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë dhe gjeni blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve që kërkojnë gjëra për shtëpinë tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione