Lule natyrale

Shitet nga: Ergys 07 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 6 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lule natyrale schefflera per ambient te prendshem,per shtepi ose lokal zyra etj,bima ka lartesi 1.20cm ne gjendje te shkelqyer.cmimi 50mij lek i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim