Kokedama - lule dhe myshk

Shitet nga: Rodon Gjergji 18 Mar 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Kokedama - punime te veçanta (artistike) me porosi duke fillu nga 9 €.
vazo natyrale me myshk dhe Bime dekorative.
Ideale per ambiente lokalesh, zyra, apartamente, suvenire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim