Saldatrice Tig 3 fazore...

1 000 EUR

Shitet nga: endri 18 Korr 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Saldatrice Tig Linkoln 3 fazore inverter ...saldatricja saldon alumin...hekur...dhe inox saldatricja eshte profesionale ne gjendje perfekte ..Endri 0698888088
Leaflet
Në fillim