Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Materiale Ndërtimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Mjete dhe materiale të ndryshme ndërtimi në shitje. Gjej ato që të duhen në mesin e njoftimeve për materiale për banjo sanitare, prerëse pllakash, porta hekuri, cisterna, makineri hekuri, kangjella ballkoni, grile alumini dhe shumëçka tjetër në shitje. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet me çmime më të arsyeshme.Dje 11:59 Materiale për ndërtim  ·  Fier

SHITET METER ME LAZER BOSCH ORIGJINAL

220 LEK

Dje 10:34 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

tabela reklamash

50 EUR

Dje 09:53 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Qepen me elektromotorr

630 LEK Çmimi me zbritje

Dje 03:05 Dyqan Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Rregullator

2 500 LEK

Shitësit të Besuar
28 Maj 21:35 Materiale për ndërtim  ·  Shkodër

Shkalle alumini 3x10

190 LEK

28 Maj 19:24 Materiale për ndërtim  ·  Elbasan

Parket

28 Maj 08:31 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Shitet depozite alumini

60 000 LEK

28 Maj 08:11 Dyqan Materiale për ndërtim  ·  Berat

Blloka betoni me shumic-pakice

1 111 LEK

Shitësit të Besuar
27 Maj 17:11 Materiale për ndërtim  ·  Kavajë

Qepena te perdorur

1 EUR

26 Maj 22:44 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Gjenerator 110 kw

26 Maj 22:41 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Gjenerator 300 kw

26 Maj 15:27 Materiale për ndërtim  ·  Durrës

Kangjella

26 Maj 14:54 Materiale për ndërtim  ·  Durrës

Skela

10 LEK

Online
26 Maj 14:54 Materiale për ndërtim  ·  Durrës

Skela

10 LEK

Online
25 Maj 17:33 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

Der e blinduar

24 Maj 20:10 Materiale për ndërtim  ·  Durrës

Okazion 1 Qepen i ri

220 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 12:54 Materiale për ndërtim  ·  Tepelenë

Ofroj servisim per dyr dritare 045670767

20 EUR

22 Maj 15:13 Materiale për ndërtim  ·  Elbasan

Tulla te plota

22 Maj 09:41 Materiale për ndërtim  ·  Tiranë

+ 1000 Puntela per ndertim pallati

12 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 12:49 Materiale për ndërtim  ·  Elbasan

Hekur i Prere dhe Holluar

1 LEK


Gjej materiale ndërtimi nga më të ndryshmet të reja dhe të përdorura në shitje në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al. Blej ato që të duhen me çmimet më të volitshme.


Mijëra njoftime për Materiale ndërtimi në shitje


Gjej gjithçka që të duhet për ndërtim në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për porta hekuri, makineri hekuri, kangjella ballkoni, grile alumini, rafte metalike, tjegulla, pompe spërkatëse, freze toke, gjenerator, stabilizator, depozita plastike, betoniere, armatur betoni, kavo çeliku, depozite uji, tuba hekuri, dhe shumë të tjera në shitje. Gjej ato që të duhen në MerrJep.al.


Shit materiale ndërtimi në MerrJep.al


Posedoni materiale ndërtimi të ndryshme të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë vizitorëve dhe gjeni blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione