Fabrik mielli

0 LEK

Shitet nga: Veri 10 Sht 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shitet fabrik mielli 3 pasazh ne gjendje super me tegjitha paisjet e pastrumit dhe aspirator.shitet per arsye mbyllje aktiviteti.cmimi idiskutushem.
Leaflet
Në fillim