Pushke deti

Shitet nga: Eri 02 Sht 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vlorë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Sporasub RAFAL 70
Eshte perdorur vetem 5 here kete behar,eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e pajisur me te gjithe aksesoret. Pushka eshte shume e fuqishme dhe e lehte ne perdorim...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim