Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Gjuetie dhe Peshkimi në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej të gjitha pajisjet që të duhen për gjueti dhe peshkatari në MerrJep.al. Shiko njoftimet për uniforma gjuetie, kostum zhytjeje, pushkëdeti, dylbi, pushkë me ajër, biçak, kallam profesional, çader peshkimi dhe shumë pajisje tjera në shitje në MerrJep.al.Dje 23:32 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Tiranë

Cifte ruse

75 000 LEK

14 Pri 22:22 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Shkodër

Air Gun

350 LEK

14 Pri 22:07 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Shkodër

Air gun

350 LEK

14 Pri 22:01 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Shkodër

Air Gun

350 EUR

05 Pri 14:57 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Tiranë

Shitet pushk uji

70 000 LEK

03 Pri 15:33 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Tiranë

BOBINE CAL.16

1 000 LEK

03 Pri 15:33 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Tiranë

DYLBI

5 000 LEK

02 Pri 09:20 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Tiranë

pushke nenujore

60 EUR

02 Pri 09:13 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Tiranë

pushke nenujore

60 EUR

02 Pri 09:07 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Tiranë

pushke nenujore me ajer

90 EUR

01 Pri 22:45 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Vlorë

GPS GARMIN

200 EUR

24 Mar 01:20 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Tiranë

Shitet kostum zhytje

160 EUR

21 Mar 11:31 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Fier

Kamer termike

2 999 EUR

12 Mar 14:50 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Tiranë

Kallam

50 LEK

11 Mar 08:42 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Tiranë

Sauk

100 LEK

05 Mar 18:13 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Kurbin

Pistolete Manover

300 LEK

02 Mar 16:17 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Vlorë

Mask deti profesionale

300 EUR

07 Shk 18:11 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Berat

kallam peshkimi.. tre cope..

250 EUR

07 Shk 17:35 Dyqan Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Berat

Shiten

250 EUR

Shitësit të Besuar
16 Jan 11:42 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Tiranë

Sauk

30 LEK

15 Dhj 06:21 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Vlorë

Makineta peshkimi

2 000 LEK

14 Dhj 14:21 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari  ·  Krujë

Dylbi

180 EUR


Jeni duke kërkuar për pajisje peshkimi apo për gjueti? Kjo është kategoria e duhur për ju, eksploroni mijëra njoftime për pajisje të ndryshme që ju duhen për gjueti apo për peshkim. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të nevojitet.


Blej Pajisje Gjuetie dhe Peshkimi në Merrjep.al


Gjej gjithçka që të duhet për gjueti dhe për peshkim, gjej pajisje peshkimi dhe gjuetie të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për q, kostum zhytjeje, pushkëdeti, dylbi, pushkë me ajër, biçak, kallam profesional, çader peshkimi, metal detektor, cifte, cifte Franchi, cifte gjahu, trato peshkimi, kallam peshkimi, Cifte ruse, syze uji, lopata zhytje, rrjetë peshku, dhe shumë pajisje të tjera në shitje.


Shit pajisje Gjuetie dhe Peshkimi


Keni pajisje gjuetie dhe peshkimi të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? Krijo njoftime në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e pajisjes që dëshironi ta shisni. Shpërndaj njoftime tani dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione