Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Të gjitha në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Nën 03:39 Biçikleta , Vlorë

biciklet

10 000 LEK

27 Nën 03:05 Biçikleta , Vlorë

Biciklete

1 LEK Çmimi me zbritje

26 Nën 17:07 Biçikleta , Vlorë

Shitet specialized

600 EUR

14 Nën 17:07 Biçikleta , Vlorë

OKAZION BIÇIKLETA 26 ""

95 EUR Çmimi me zbritje

13 Nën 15:55 Biçikleta , Vlorë

okazion city bike prophete

210 EUR Çmimi me zbritje

06 Nën 14:52 Fitnes/Ushtrime , Vlorë

Pajisje palestre

03 Nën 10:21 Të tjera , Vlorë

Shiten 2 bilardo +355 69 795 0440

600 000 LEK

31 Tet 17:50 Biçikleta , Vlorë

Shitet bicikleta mdk 26”

120 LEK

28 Tet 21:58 Sport me top , Vlorë

TAKA ORGJINALE ADIDAS

40 LEK

24 Tet 20:24 Sport dimëror/ujor , Vlorë

Sup stand up paddle boards

18 Tet 22:29 Sport me top , Vlorë

Tennis balls / Topat e tenisit

1 200 LEK

18 Tet 21:31 Biçikleta , Vlorë

Biciklete 4-9 vjec

4 000 LEK

15 Tet 18:11 Biçikleta , Vlorë

Biciklete

7 500 LEK Çmimi me zbritje

15 Tet 15:12 Biçikleta , Vlorë

Biciklet BMX

49 EUR

12 Tet 13:02 Biçikleta , Vlorë

Shitet Biciklet

5 000 LEK

05 Tet 17:11 Biçikleta , Vlorë

Giant Defy

1 200 EUR

03 Tet 00:28 Biçikleta , Vlorë

Cube 28" XL

500 EUR

03 Tet 00:28 Biçikleta , Vlorë

CUBE 2XL 29" MTB

600 EUR

28 Sht 17:52 Fitnes/Ushtrime , Vlorë

Гантели

40 EUR Çmimi me zbritje

28 Sht 01:30 Sport dimëror/ujor , Vlorë

Rreshqitese Komerdare

5 000 LEK

26 Sht 14:07 Biçikleta , Vlorë

Shitet bicikleta

1 200 EUR

18 Sht 15:24 Biçikleta , Vlorë

Giant Defy

1 300 EUR

08 Sht 21:04 Biçikleta , Vlorë

Bici me palosje Bianchi alumin

200 EUR Çmimi me zbritje

07 Sht 21:35 Sport dimëror/ujor , Vlorë

Shitet motorr uji

370 EUR

07 Sht 20:46 Fitnes/Ushtrime , Vlorë

Stol per palester ne shtepi.

15 000 LEK

07 Sht 17:05 Biçikleta , Vlorë

shitet

1 300 EUR

01 Sht 15:33 Biçikleta , Vlorë

Giant

1 300 EUR

27 Gush 21:15 Biçikleta , Vlorë

Bicikleta

270 LEK

25 Gush 16:27 Biçikleta , Vlorë

Giant

1 300 EUR

19 Gush 13:48 Fitnes/Ushtrime , Vlorë

Pectoral panatta

800 EUR

15 Gush 23:02 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari , Vlorë

Pushke uji Beuchat 75 cm

6 500 LEK

15 Gush 22:56 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari , Vlorë

2 pushka 6000 leke

5 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Gush 11:47 Të tjera , Vlorë

Okazion! Shiten 2 bilardo

100 000 LEK

12 Gush 19:31 Biçikleta , Vlorë

shitet bicikleta

1 EUR

11 Gush 11:59 Fitnes/Ushtrime , Vlorë

Shitet

1 000 EUR

08 Gush 13:30 Sport dimëror/ujor , Vlorë

Shiten 14 canoe teke

1 200 EUR

08 Gush 13:21 Sport dimëror/ujor , Vlorë

shiten 14 canoe

1 200 EUR

08 Gush 13:21 Sport dimëror/ujor , Vlorë

shiten 14 Canoe

1 500 EUR

06 Gush 12:47 Biçikleta , Vlorë

Biciklete Le mond bikes Orgjinale

280 EUR

04 Gush 22:43 Sport dimëror/ujor , Vlorë

Kanoe Modeli: NA270

400 EUR

04 Gush 22:40 Sport dimëror/ujor , Vlorë

Kanoe - Modeli: NA390

500 EUR

03 Gush 14:18 Biçikleta , Vlorë

Biciklete Gitan

1 EUR Çmimi me zbritje

30 Korr 15:40 Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari , Vlorë

Pushke uji Beuchat 75 cm

6 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione