Kamera Sigurie:

Shitet nga: Hint Dje 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kamera Sigurie:

•Sisteme Survejimi IP Camera (Digitale) dhe Analoge.
Duke filluar nga 15€ per camera analoge 1MP Hikvision.
Duke filluar nga 49€ per DVR 4 Channel Hikvision
Mund te shikohen nga celulari ose cdo paisje tjeter ku ka internet.



•Sisteme Detektimi Zjarri, te adresueshem dhe konvencional (Smoke dhe Heat).
•Sisteme Fonie (Audio).
•Accsess Control.
•Sisteme Antivjedhje.
Per cdo informacion apo keshille qe ju nevojitet, mund te kontaktoni ne:

Cel: 0693705920
WhatsApp: 0693705920
Viber: 0693705920
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim