Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime për Servis të Celularëve | Njoftimet në Shqipëri


Njoftimet për shërbime për servis për celular dhe për pjesë të ndryshme për telefon të ndryshëm. Shiko njoftimet për zhbllokime të iCloud, zhbllokime android, riparime telefonash, telefon për pjesë, ekrane për telefon, këllef për telefona, pjesë këmbimi për telefon, dhe shumë të tjera. Gjej atë që të duhet në mesin e shumë njoftimeve.10 Maj 18:37 Servis për celularë , Tiranë

Shes faqe instagrami 10k

30 EUR


Jeni duke kërkuar për shërbime servisi për telefon apo për pjesë për telefon? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, shiko njoftimet dhe gjej gjithçka që ju duhet për telefonin tuaj.


Shërbime për telefon dhe pjesë për telefon në shitje


Gjej atë që të nevojitet për telefon në mesin e shumë njoftimeve në MerrJep.al. Shiko njoftimet për zhbllokime të iCloud, zhbllokime android, riparime telefonash, telefon për pjesë, ekrane për telefon, këllef për telefona, pjesë këmbimi për telefon, riparim xhami, riparim ekrani, qark për iPhone, pajisje servisi, ndërrim i ekranit, dhe shumë shërbime dhe pjesë të tjera në shitje.


Reklamo kompaninë tuaj për servis telefonash


Nëse keni kompani për servis të telefonave, vizitoni MerrJep.al dhe krijo njoftime apo krijo shitoren tuaj shpejt dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e kompanisë tuaj dhe zgjeroni bazën tuaj të konsumatorëve online. Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione