Mercedes benz Kamion 17-19

Shitet nga: Lori 29 Qer 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR   65 000 EUR

Komuna: Mat
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 17-22
Shes Mercedes benz Kamion 17 19 nr gjendje te mire pune makina eshte 4x4 e gatshme per cdo lloj prove makina eshte pa dekomenta tel:0682897700
Shitet per arsye mosperdorimi ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim