TOKË DIVJAKE VRESHTE-SERE

Shitet nga: Artur Prifti 08 Gush 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Adresa: Ka rruge me cakëll direkt ne lidhje rrugen kryesor
Sipërfaqe: 7000 m2
Për vendbanimin: Tokë, Fushë, Leje ndërtimi
Komuna: Lushnjë
CMIMI ESHTE I ARSYETUESHEM.Toke me te gjitha mjetet bujqesore(traktor,frezë,gjenerator per vaditje etj)Toka ka certefikate hipotekore.5000 m2 jane vreshta me sere ku mund te mbillen edhe sallatra te ndryshme ne dimer dhe ne vere vilet rrushi i tavolines.E rrethuar me gardhe dhe ka nje magazine 15m gjatesi 5m gjeresi.Toka ka edhe shume lloje pemesh frutore.Ka edhe nje pus te madh 5 metra i thelle dhe 5 metra i gjere.Toka ndodhet 300 metra larg rruges kryesore te Divjakes dhe rruga deri tek hyrja e tokes tek magazina eshte e shtruar me cakull.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim