Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tokë/Fusha dhe farma Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Tiranë , 6413
Durrës , 3449
Fier , 998
Vlorë , 857
Elbasan , 780
Lezhë , 753
Kavajë , 689
Shkodër , 686
Lushnjë , 634
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Tokë/Fusha dhe farma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Tokë/Fusha dhe farma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Sht 10:08
Linku:
Tokë/Fusha dhe farma , Lezhë

Shitet toke ne Tale

65 000 EUR

23 Sht 19:21
Linku:
Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet toke ne Kashar

120 000 EUR


Sot 20:40 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Tokë në Arapaj

35 000 EUR

Sot 20:27 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke Rr, Rinasit

1 330 000 EUR

Sot 20:27 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Kamez

882 000 EUR

Sot 20:26 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Yzberisht

1 500 000 EUR

Sot 20:25 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Petrele

180 000 EUR

Sot 20:23 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Surrel

200 000 EUR

Sot 20:23 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Lunder

950 000 EUR

Sot 20:23 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Petrele

135 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 19:40 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Shitet, Tokë, Plazh, Durrës

40 000 EUR

Sot 19:18 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Toke "Gjiri i Lalzit"

380 000 EUR

Sot 19:02 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Tok per vil

35 000 EUR

Sot 18:42 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Shitet, Tokë, Spitallë, Durrës

180 000 EUR

Sot 18:36 Tokë/Fusha dhe farma , Berat

Shitet Toke

75 000 EUR

Sot 18:27 Tokë/Fusha dhe farma , Elbasan

SHITET TOKE

999 LEK

Sot 18:21 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Surrel

187 000 EUR

Sot 18:21 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Shitet Toke ne Babrru

145 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Tokë/Fusha dhe farma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Tokë/Fusha dhe farma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione