PARPLAN PARKET

Shitet nga: Parplan 14 Gush 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Lushnjë
Shes parplan te perdorur vetem 5here mundet te perdoret per parket dhe per cimento te varfer makina esht pefesjonale esht bler ne itali per me shum info tel 0685598760
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim