Makineri

Shitet nga: Aaa 07 Korr 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 000 EUR   77 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Shiten 3 makineri 1 higjenike 1 zikzag dhe 1 kartopecet. Te 3 makineri te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim