Makineri per dyer dhe dritare pvc alumin

Shitet nga: Çlirimi 29 Mar 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Jemi nga kosova shesim makineri te Perdorta per prodhimin e dyer dhe dritarev prodhues gjerman Makineri kemi ne kosove kontaktoni ne vibere
+383 44 120 110
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim