PS3

Shitet nga: klevis 13 Tet 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shitet 🎮PS3 ne gjendie shumete mir..
ka 2 leva kontrolli dhe 12💿cd me lojra..cmimi 150💶..tel: 0688627900
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim