PS3

Shitet nga: Dori 24 Dhj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shes 3 ps3 dy jan me 3 leva 1 me 2 leva dhe 5 divano me 5 pupa PlayStation 18000 divanet 8500
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim