PLAYSTATION 3 SONY (OKAZION)

Shitet nga: Playstation 3 22 Jan 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet playstation 3 ne gjendje shum te mire pune vetem 3 muaj i perdorur, me 2 leva origjinale dhe te gjitha fishat perkatese te reja (HDMI, karikues, etj). Me cip multiman 120GB, mbi 6 lojra te instaluara. Shitet per arsyje mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim